Volné pracovní místo  Seřizovač vstřikolisů (od 26.000 Kč) - okr. Prostějov

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Hledá se zkušený seřizovač vstřikolisů! Rozšiřujeme tým významné zahraniční společnosti na Prostějovsku, zašlete nám životopis!

Náplň práce:

  • Obsluha a seřízení vstřikolisu
  • Běžná údržba stroje
  • Instalace a opravy forem
  • Spolupráce s mistry a ostatními seřizovači

Požadujeme

  • Min. 2 roky praxe na pozici seřizovače vstřikolisu
  • Znalost strojů jako je Engel, Arburg, aj., znalost forem
  • Ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

  • Stabilní práci na HPP v zahraniční firmě
  • Progresivní finanční ohodnocení +bonusy
  • Závodní stravování
  • Zaměstnanecké benefity
  • Odborná školení
  • Místo pracoviště: okr. Prostějov

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.