Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU - strojaři bez praxe, absolventi | Prostějovsko

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáme do týmu seřizovačů vstřikolisů 2 šikovné pracovníky, kteří by se rádi naučili něčemu novému.

Nemáte praxi se vstřikolisem? Nevadí - zaučíme, zaškolíme.

Náplň práce:

  • seřizování a obsluha vstřikolisu
  • drobná údržba

Požadujeme

  • strojírenské vzdělání (příp. jiné technické)
  • praxe na CNC strojích, příp. obdobných strojích výhodou
  • ochota učit se novým věcem a pracovat ve vícesměnném provozu
  • nástup ihned

Nabízíme

  • zajímavý start kariéry v mezinárodní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení (možnost navýšení po zaškolení)
  • stravování na pracovišti
  • práce se zajímavými stroji
  • odborné vzdělávání, aj.

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.