Volné pracovní místo  Seřizovač vstřikolisů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici:<br/>
<br/>SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> seřizování a opravy vstřikovacích lisů a forem</li>
<li> zpracování výkresové dokumentace</li>
<li> udržování svěřených strojů, nástrojů a montážních přípravků</li>
<li> příprava materiálů pro výrobu</li>
<li> zodpovědnost za kvalitu</li>
<li> místo pracoviště: Českolipsko</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> praxe na pozici v automotive min. 5 let</li>
<li> znalost vstřikování plastů podmínkou </li>
<li> znalost angličtiny nebo němčiny výhodou</li>
<li> znalost CAD programů výhodou</li>
<li> ochota práce na směny</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavá práce v regionu </li>
<li> platové ohodnocení dle zkušeností</li>
<li> odborná vzdělávání, profesní postup</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> životní pojištění</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".