Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE 27 000,-

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 12-21-194937. PRACUJETE V PLASTAŘINĚ?<br/>SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UNAVUJÍ VÁS 12TKY?<br/>PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!<br/>
<br/>Pro mezinárodní společnost v Hranicích Smiths Medical, která se zabývá výrobou zdravotnického zařízení hledáme schopného kandidáta na pozici:<br/>
<br/>SEŘIZOVAČ PRO VSTŘIKOLISY<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> seřízení vstřikolisů, rozjetí do výroby</li>
<li> údržba forem během výroby</li>
<li> diagnostika za řešení závad</li>
<li> zajištění plynulého chodu strojů </li>
<li> znalost číslicově řízených strojů výhodou</li>
<li> preventivní údržba zařízení, </li>
<li> evidence závad</li>
</ul>Práce v 3 směnném režimu (po-pá).

Požadujeme

<ul>
<li> praxe s údržbou vstřikolisů nezbytná - znalost údržby vstřikolisů především u typů Arburg, Engel</li>
<li> dobré znalosti práce na PC</li>
<li> znalosti s číslicově řízenými stroji a jejich programováním výhodou</li>
<li> dobré vyjadřování</li>
<li> samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

Mzda až 27 000,-Kč/měs +příplatky<br/>benefity-stravenky, penzijníé připojištění, docházkový bonus, výkonnostní bonus