Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ-VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ HRANICE

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 12-21-148912. Pro mezinárodní výrobní společnost společnost v Hranicích hledáme schopného kandidáta na pozici:<br/>MECHANIK-SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> seřizování vyfukovacích a vstřikovacích lisů a robotů</li>
<li> nastavování parametrů</li>
<li> přestavba lisů a výměna forem</li>
<li> diagnostika a odstraňování poruch - zodpovědnost za kvalitu plastových dílů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně vyučen ve strojírenském oboru</li>
<li> praxe z podobné pozice v oboru zpracování plastů podmínkou</li>
<li> znalost čtení technických výkresů</li>
<li> základy znalosti hydrauliky a pneumatiky</li>
<li> ochota pracovat přesčas</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> základní mzda dle zkušeností</li>
<li> příplatky za směnnost</li>
<li> prémieaž 3000,- měs.</li>
<li> stravekny</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>Nástup ihned.