Volné pracovní místo  Seřizovač výrobních linek

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pro našeho obchodního partnera obsazujeme pozici -

Seřizovač výrobních linek

Náplň práce:

  • odpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení,nastavování parametrů,optimalizaci a údržbu
  • zajišťuje seřízení strojů a výrobních linek
  • provádí preventivní prohlídky dle plánu
  • provádí výměnu nástrojů
  • provádí nastavení parametrů lisů
  • zodpovídá za seřízení robotů
  • provádí úpravy parametrů strojů
  • identifikace a analýza závad,jejich předcházení a odstraňování
  • Vedení záznamů o údržbě
  • Třísměnný provoz či nepřetržitý

Požadujeme

  • SŠ, SOU vzdělání
  • praxe v automotive výhodou (výrobní společnosti)
  • zkušenosti v oblasti údržby, seřizování výrobních linek
  • základní znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • flexibilita
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost a pracovní nasazení

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • motivační programy
  • jazykové a další odborné vzdělávání
  • další bonusy

Místo výkonu práce: Kyjov Termíny nástupu: možný ihned

V případě, že Vás pozice zaujala, prosím o zaslání Vašeho profesního životopisu přes odpovědní formulář