Volné pracovní místo Seřizovač

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Plzeň - město
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
22000 - 27000 Kč/měs

Ref. č.: 9–21–201385. Jste vyučený ve strojírenském oboru a máte zkušenosti s obráběcími NC stroji? Hledáme šikovného seřizovače.

Náplň práce:
  • příprava nářadí a přístrojů pro obráběcí stroje
  • nastavení požadovaných hodnot
  • příprava, montáž a naměření sestav nářadí pro NC stroje
  • měření optickým měřidlem

Požadujeme

  • vyučení v oboru strojírenství
  • min.3 roky praxe v oboru strojního obrábění
  • orientace v řezných a upínacích nástrojích
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • 450,– penzijní připojištění
  • 500,– životní pojištění nebo flexipass
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • další firemní a jazykové vzdělávání

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Radka Kavková (Grafton Recruitment s.r.o.)