Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-21-215129. Máte vzdělání technického zaměření a praxi na pozici Seřizovače strojního zaměření?<br/>
<br/>Pak máme nabídku práce právě pro Vás!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> seřizování strojního zařízení</li>
<li> nastavování parametrů obrábění</li>
<li> opravy a údržby nástrojů</li>
<li> kontrola chodů strojů</li>
<li> kontrola vyrobených kusů</li>
<li> čtení a práce podle technické dokumentace</li>
<li> třísměnný provoz</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ technického, strojního zaměření</li>
<li> dřívější praxe na obdobné pozice, se seřizováním strojů </li>
<li> znalost čtení technické dokumentace</li>
<li> znalost práce s měřidly - šuplerou apod.</li>
<li> zodpovědný přístup k práci</li>
<li> samostatnost, flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracoviště vybavená špičkovou technikou</li>
<li> široké spektrum zaměstnaneckých výhod (příplatky na stravování, 5 týdnů dovolené, 13.-14. plat, životní a penzijní připojištění, příspěvky na rekreaci apod.)</li>
<li> věrnostní a výkonnostní odměny</li>
<li> příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu</li>
</ul>