Volné pracovní místo  Seřizovač

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na svařovací techniku a solární elektroniku, hledáme kandidáty na pozici:

Seřizovač

Náplň práce:
zajímavá a různorodá práce při seřizování zcela jedinečných strojů a linek
návrhy na udržování a zlepšování stability strojů, linek a výrobních procesů - návrhy řešení
provádění zkoušky, testů a výroby vzorků
týmová spolupráce s kolegy na různých projektech týkajících se výroby
dosahování požadovaného stupně kvality výrobků

Požadujeme

technické myšlení a manuální zručnost
předchozí zkušenosti se seřizováním strojů nebo linek
dovednost číst v technické dokumentaci
vzdělání technického směru - lepší
ochota pracovat v třísměnném provozu
aktivní, samostatná, spolehlivá, odpovědná povaha

Nabízíme

stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, které stále roste a nabízí nové výzvy
mzda odpovídající dalším zkušenostem a výsledkům
možnost podílet se na výrobě komponenty nové generace Gen24
výkon klíčové pozice v přátelském a dobře fungujícím týmu
nástup možný ihned
odborné zaučení a rozvoj
dotované závodní stravování
dovolená 5 týdnů
příspěvek na penzijní připojištění
13. a 14. plat, peněžní poukázky, věrnostní bonusy, odměny při významných životních událostech, odměny za mimořádný výkon

Místo výkonu práce: Český Krumlov
Nástup: ihned/dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v českém jazyce přes odpovědní formulář.