Volné pracovní místo SEŘIZOVAČ

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Ústí nad Labem
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení
Hrubý plat
20 000- 25000 Kč

Pokud máte praxi jako seřizovač strojů zajistíme Vám rychlý nástup do výrobní společnosti v Ústí nad Labem.

POPIS POZICE:

  • plnění plánovaných úkolů svěřeného výrobního úseku
  • aktivní účast na zavádění prvků 5S, ZN (lean aktivit)
  • aktivní spolupráce na přípravě nástrojů, nářadí, optimalizace tool managementu
  • zodpovědnost za včasné a přesné seřízení svěřených agregátů při použití předepsaných nástrojů, nářadí, kontrolních a měřících zařízení ve shodě s jakostními požadavky na výrobek
  • pravidelná kontrola dodržování technologických a kontrolních postupů
  • průběžná kontrola jakostních parametrů výrobků, stavu nářadí a nástrojů,odstranění případných neshod
  • dohled nad dodržováním zásad značení a ukládání neshodných výrobků do určených prostor
  • okamžité řešení oprav výrobků
  • inovace ve zrychlení seřizování
  • ekonomické využívání výrobního zařízení, nástrojů, nářadí a měřidel
  • vedení týmu, personální rozvoj a spoluúčast na hodnocení pracovníků

Požadujeme

  • vyučen v technickém oboru
  • praxe v automotive alespoň 3 roky
  • znalost technologických postupů a předpisů
  • základní vědomosti o chování materiálů při jejich opracování na stanovený výrobek
  • informovanost o metodice SMED
  • ovládání výrobního zařízení v OP, znalost jeho seřizování
  • znalost nástrojů a nářadí při realizaci výrobků v OP, praktická schopnost realizace jejich opravy a údržby
  • čtení výkresové dokumentace a způsobu realizace jejich obsahu při výrobě výrobků v OP
  • orientace v zásadách preventivní kontroly a cyklických oprav
  • znalost bezpečnostních předpisů v OP

Nabízíme

  • práce na HP v renomované zahraniční společnosti v Ústí nad Labem
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a odbornosti
  • široká škála zaměstnaneckých benefitů
  • nástup ihned