Volné pracovní místo  SERVICE MANAGER/PRAHA/PAN

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho klienta nadnárodní společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí kompletních dojících systémů a různých technologií pro ustájení zvířat hledáme vhodného kandidáta na pozici

SERVICE MANAGER/PRAHA/PAN

Náplň práce:
  • Technická podpora společnosti na území ČR a občas i na území SK. Technická podpora dealerů společnosti
  • Pomoc dealerům při opravách zařízení v případě, že na to sami nestačí. Odpovídání na otázky ohledně ovládání a servisu zařízení, ať už přes e-mail, telefonicky nebo pokud je nutné, tak osobně. Udržování dobrých vztahů s dealery, dohlížet na stížnosti na kvalitu produktů, pomáhat je eliminovat, popřípadě sledovat v případě, že se opakují.
  • Vyřizování záručních reklamací dle pravidel společnosti a platných zákonů. Pravidelně o nich informovat dealery i vedení
  • Aktivně získávat potřebné dovednosti a držet krok s trhem (nové produkty, PC, apod.)
  • Pravidelně informovat zákazníky a dealery o novinkách, nových nařízení apod. V případě potřeby tyto informace překládat do CZ
  • V případě potřeby pomoci v rámci první instalace zařízení a dohlédnout, aby instalace byla provedena řádně dle dostupných instrukcí a manuálů
  • Poskytovat dealerům různá školení, podporovat a povzbuzovat je v jejich vývoji v této oblasti
  • V případě větších investic, které nejsou standardní, měl by být nápomocen při jejich plánování, pomoc s dohledem nad připravenými podklady od projektanta, pokud je potřeba, měl by místo osobně navštívit a třeba i pomoci při dohledu v průběhu výstavby a samotné instalace
  • Spoluúčast v rámci přípravy veletrhů
  • Reporting

Požadujeme

Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Praxe v oboru vítána
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé pracovní uplatnění
  • Motivující platové ohodnocení

Místo pracoviště: Praha
Datum nástupu: Dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ i AJ a uvádějte značku 21405/SM/PAN.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.