Volné pracovní místo  Servis elektroniky až 24.000Kč + 10.000Kč nástupní bonus

Pracovní poměr Úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

Pro firmu v Chebu hledáme na dlouhodobou spolupráci kolegy/ně na servis elektroniky.

Náplň práce:
práce v čisté a moderní hale v klidném prostředí bez hluku
jednoduchá práce pro ŽENY i MUŽE
čištění servis a kontrola drobné elektroniky
práce na pc a se skenerem

Nabízíme:
nadstandardní ohodnocení v Chebu mzda až 24.000 Kč
mnoho benefitů pouze u naší agentury!
docházkový bonus
náborový bonus
příplatky za směnnost
bonus za přesčasy
bonus za doporučení
stravenky 80 kč / za každou odpracovanou směnu
5 týdnů dovolené
smlouva na hpp dlouhodobá spolupráce
zaškolení s trenérem
jen s námi získáte péči koordinátora po celou dobu co budete pracovat u nás

Požadujeme:
plnoletost
manuální zručnost a pečlivost
znalost práce na PC - základy
ženy 2 směny s občasnou noční směnou muži 3 směny

NÁSTUP IHNED!
Líbí se Vám nabídka? Chcete vědět více? Zavolejte mi na telefonní číslo použijte odpovědní formulář nebo mi zašlete svůj životopis. Těším se Katka. Najdete nás také v Chebu na adrese: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6 (2.patro).