Volné pracovní místo  SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK - OSTRAVA

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

K posílení našeho týmu hledáme pracovníka na pozici Montážní a servisní pracovník (provozovna - Ostrava):

NÁPLŇ PRÁCE
  • provádí servisní služby zákazníkům
  • zpracovává podklady o provedeném servisu
  • provádí montáž a instalaci produktů (automatické karuselové dveře aj.)
  • připravuje materiál pro montáž
  • zapojuje a zkouší funkčnost zařízení
  • vyplňuje potřebnou dokumentaci

Požadujeme

  • SOU/SŠ (v oboru elektro vyhláška 50/78Sb.- VÝHODOU)
  • Praxi v oblasti servisu automatických, karuselových dveří, posuvných bran nebo automatických rolet VÝHODOU
  • Aktivního řidiče s ŘP, sk .B (C+E - VÝHODOU), ochotu cestovat
  • Praxi v oblasti TZB výhodou, zručnost preciznost, spolehlivost

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Stabilní práci, kde je vidět výsledek
  • Profesní a odborný růst, zaškolení v rámci odbornosti
  • Zajímavé mzdové podmínky - v závislosti na výkonu
  • 25 dní dovolené

Jiná sdělení

V případě zájmu nám zašlete svůj profesní životopis!