Volné pracovní místo  Servisní a zkušební technik / Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, výrobce a systémového integrátora polovodičových měničových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici:Servisní a zkušební technik / Praha.

Náplň práce:
  • Příprava podkladů pro zkoušky výrobků silnoproudé elektroniky
  • Vlastní provedení a vypracování protokolu o zkoušce
  • Uvádění do provozu, servis, příp. opravy a úpravy zařízení u zákazníka v tuzemsku i zahraničí

Požadujeme

  • Min. SŠ elektrotechnického směru (nejlépe silnoproudá elektrotechnika, pohony)
  • Praxe ve stejné nebo obdobné pozici min. 3 roky
  • Zkušenosti s uváděním do provozu měničů větších výkonů (usměrňovače, regulované pohony, FKZ)
  • Znalosti programování v C/C# - výhodou
  • Obecný technický nadhled s přesahem mimo obory elektro
  • Dobrá znalost PC
  • Komunikativní znalost AJ - podmínkou
  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. § 8 pro práce na VN - výhodou
  • Časová flexibilita, komunikativnost, samostatnost v rozhodování
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci v dynamickém a motivujícím prostředí
  • Mnohostrannou možnost uplatnění vlastní invence,
  • Možnost profesního a kariérního růstu, kompetence v souladu s odpovědností
  • Tří složkovou mzdu (jejíž výše je odpovídající osobním i firemním výsledkům)
  • Dlouhodobý perspektivní pracovní poměr
  • Výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např. 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, rehabilitace), jazykové kurzy na pracovišti

Místo pracoviště: Praha
Nástup: dle dohody