Volné pracovní místo  Servisní elektro technik – práce MIMO AUTOMOTIVE !

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Jsme švýcarská mezinárodní společnost se 130 letou tradicí. Díky špičkovým technologiím, preciznosti výroby a kvalitě našich výrobků jsme jedničkou na trhu a jasnou volbou pro mnoho spotřebitelů. Aktuálně posilujeme svůj tým o profíka v oblasti elektroúdržby!

Náplň práce:
  • Elektrické zapojování 3 fázových motorů, obvodů ovládání nouzového zastavení teplotních sond a čidel
  • Instalace a zapojení
  • Cestování do zahraničí v rámci instalace a uvedení stroje do provozu
  • Komunikace s vedoucí skladu při získání potřebných komponentů

Požadujeme

  • Znalost programování SIEMENS v prostředí TIA Portal, Step 7 & WinCC
  • Analytické myšlení se schopností pracovat samostatnost
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Vyhláška č. 50
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz - skupina B

Nabízíme

  • Práce se špičkovými technologiemi
  • Zajímavá mzda dle Vašich zkušeností
  • Spolupráce s mezinárodním pracovním týmem
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilní zázemí
  • Benefitní karta
  • Kurzy angličtiny
  • Cestování po celém světě