Volné pracovní místo  SERVISNÍ MECHANIK (až 30 tis./měs.)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, firmu zabývající se prodejem a servisem zemědělské, lesní a komunální techniky, hledá vhodného kandidáta na pozici:

SERVISNÍ MECHANIK

Místo výkonu práce: Lanškroun (okres Ústí nad Orlicí, kraj Pardubický)

Nástup: ihned

Náplň práce:

Provádění oprav zemědělské techniky v rozsahu:
  • montáž nových strojů, předprodejní kontrola, předávání nových stroj, seřízení, uvádění a zaškolování nových strojů,
  • pravidelné servisní prohlídky a údržby zemědělské techniky,
  • zjišťování a opravy závad zemědělské techniky,
  • sortiment zemědělské techniky: traktory, sklízecí mlátičky, pluhy, secí stroje, podmítače, stroje na sklizeň pícnin – sekačky, obraceče, shrnovače, lisy, rozmetadla hnoji, cisterny, nakladače apod.

Požadujeme

  • zkušenost a předpoklady kvalifikace v oblasti zemědělské techniky (nebo minimálně opravy nákladních automobilů),
  • komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu a pro tým,
  • časová flexibilita.

Nabízíme

  • práci formou HPP,
  • smlouva na dobu určitou 12 měsíců, potom přestup na smlouvu na dobu neurčitou (3-měsíční zkušební doba),
  • mzda dle zkušeností uchazeče v rozmezí 20-30 000 Kč,
  • po zaškolení a při plnění nastavených úkolů prémiové ohodnocení (do výše 10 tis. měsíčně),
  • zázemí stabilní společnosti.