Volné pracovní místo  Servisní montér Středočeský kraj (sever)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • samostatná příprava brousícího stroje až po předání zákazníkovi
  • servis u zákazníků: uvedení do provozu servis
  • reporting servisnímu oddělení
  • schopnost samostatného jednání se zákazníky a partnery společnosti

Požadujeme:
  • SŠ /SOŠ vzdělání elektrotechnické (mechatronik značnou výhodou)
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (denní komunikace)
  • zkušenosti s CNC obráběcími stroji
  • zájem o techniku - zařízení procesy
  • základní znalosti v oboru elektroniky (výhodou)
  • pečlivost zodpovědnost týmová spolupráce
  • schopnost samostatné a systematické práce logického myšlení
  • možnost častých tuzemských a zahraničních cest časová flexibilita

Nabízíme:
  • stabilní pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti využívající nejnovější technologie
  • dobré finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • možnost seberealizace kariérního růstu a dalších vzdělávacích programů
  • nástup dle domluvy
  • pracoviště: Středočeský kraj - Mělnicko

Zaujala Vás pracovní příležitost? Jste časově nezávislí a máte zájem se realizovat v oboru servisu brousících strojů? Máte zájem o zahraniční cesty a využití jazykových dovedností? Zašlete nám Váš životopis v českém i cizím jazyce pomocí volby "odpovědět".