Volné pracovní místo  Servisní poradce (přijímací technik) Audi

Firma ROS, a.s.
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 38 000 Kč / měsíc

Pro náš autorizovaný servis vozů Audi hledáme šikovného kolegu na pozici Servisní poradce.
Náplň práce:
  • péče o nové i stávající zákazníky
  • příjem vozů do opravy a jejich předání po opravě
  • tvorba servisních zakázek a jejich další zpracování
  • kalkulace cen oprav a následná fakturace
  • komunikace s klienty a pojišťovnami
  • odpovědnost za včasné plnění a kvalitu zakázky, odpovědnost za dodržovaní standardů, smluvních cen a termínů

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • praxe v oboru min. 3 roky (ideálně v koncernu VW)
  • aktivní práce na PC, řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, odpovědnost a samostatnost
  • příjemné a profesionální vystupování, pečlivost a pracovitost

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na životní pojištění
  • zvýhodněné stravování
  • možnost dalšího vzdělávání