Volné pracovní místo  Servisní specialista zabezpečení objektů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-30-216987. Pro ryze českou společnost na Vysočině hledáme šikovného člověka, který se vyzná v elektrotechnice. Pokuď už tě párkrát v životě nakopl drát, hledáme právě tebe!<br/>
<br/>Náplň tvé práce bude:<br/>
<ul>
<li> Pravidelný servis a údržba systémů pro zabezpečení budov (EZP, EPS, MaR, CCTV)</li>
<li> Technické poradenství zákazníkům</li>
<li> Cestování v rámci ČR</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Min. SŠ v oblasti elektro</li>
<li> Zkušenost v oblasti údržby a montáže slaboproudých systémů výhodou</li>
<li> Orientace v elektro dokumentaci</li>
<li> Zákaznický přístup, samostatnost</li>
<li> Ochota cestovat na zakázky</li>
<li> Vyhláška 50, §6</li>
<li> ŘP sk. B - aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Příspěvek na stravování</li>
<li> Příspěvek na jazykové vzdělávání u zaměstnavatele</li>
<li> Sick days </li>
<li> Věrnostní dovolená navíc za odpracované roky</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.