Volné pracovní místo SERVISNÍ TECHNIK (až 25.000 Kč)

aktivní
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné
Hrubý plat
až 25.000 Kč

Hledáme zručného a zapáleného servisního technika se zálibou v autech pro dílnu v Praze. Nabízíme mzdu 25.000,– Kč, zázemí nadnárodní společnosti, možnosti seberealizace v oboru, který vás baví.

  • Montáž sklápěcích plošin do nákladních automobilů
  • Provádění servisních prohlídek
  • Opravy

Požadujeme

  • Min. SOU – ideálně automechanik
  • Praxe v nejlepším případě v autoopraváren­ství, auto-elektru, ale není podmínkou
  • Uvítáme zkušenosti s hydraulikou a v zámečnictví, svářecké kurzy (plamen, MIG/ MAG, TIG/ WIG)
  • Časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, manuální zručnost, zájem o obor

Nabízíme

  • Velmi dobré platové ohodnocení (25.000,– Kč)
  • Možnost uplatnit se v oblíbeném oboru
  • Zkušenosti a produkty nadnárodní společnosti

Podobné nabídky práce

Automechanik
vyučen utomechanik nebo opravář zem.strojů - základní servis vozidel, opravy, údržba, seřízení, přezutí pneumatik + řidičský průkaz skupiny B - svářečský průkaz výhodou . týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna a podniková rekrea ...
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje Čechova 291, Benešov Plný úvazek
dnes
Autodiagnostik
Platové rozpětí je ovlivněno délkou praxe a dovedností.
CARTRUCK-SERVIS s.r.o. K Milovicům 1921, Lysá nad Labem Plný úvazek
týden
Servisní mechanik
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol Požadavky: - fyzická zdatnost - časová flexibilita - vyučení v oboru automechanik výhodou - praxe v pneuservisu výhodou Nabízená odměna v rozmezí 90-10 ...
ContiTrade Services s.r.o. Unhošťská 3297, Kladno Brigády
týden
Požadujeme ŘP sk. B, C.
Volodymyr Stach Kladno Plný úvazek
aktivní
Automechanici
Místo výkonu práce: Jičínská č.p. 414 Mladá Boleslav III 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: <!--poslatEmail-->
MIMA-MB s.r.o. Jičínská 414, Mladá Boleslav Plný úvazek
Pracoviště Bystřice Přijmeme vyučeného automechanika. Výhodou je zkušenost s opravami zemědělských strojů a nákladních aut. Nabízíme různorodou a zajímavou práci, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, firemní benefity. Mís ...
Elmoz Czech, s.r.o. Dr. E. Beneše 137, Bystřice Plný úvazek