Volné pracovní místo  Servisní technik bateriových záložních zdrojů

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze český výrobce převážně záložních zdrojů (UPS).
Vývoj a výroba probíhá „pod jednou střechou“ v naší centrále v Brně. To nám umožňuje velmi pružně reagovat na potřeby našich zákazníků a být velmi cenově efektivní.
Naše výrobky mají univerzální použití ale nejčastěji se jedná o záložní zdroje pro požárně bezpečnostní systémy.

Popis pracovní nabídky

Hledáme pracovníka na hlavní pracovní poměr, možno i ŽL.

Náplň práce:
  • revize a funkční zkoušky bateriových záložních zdrojů
  • případný drobný servis
  • montáž na stavbě
  • vyplnění protokolu o FZ
  • evidence ve firemní databázi
  • výjezdy po celé ČR

Požadujeme

  • elektro vzdělání
  • Ř.P. skupiny B
  • komunikativnost
  • samostatnost
  • flexibilitu
  • dobré vystupování

Nabízíme

  • zajímavou a nevšední práci
  • velmi dobrý pracovní kolektiv
  • bonusy za výjezdy
  • podíl na zobchodovaném servisu
  • 5 týdnů dovolené
  • po zdárném zaučení nárůst mzdy na 60 - 80 000 Kč hrubého

Jiná sdělení

Vítáme:
  • znalost vyhlášky 246/2001 sb.
  • zkušenosti ohledně napájení a ovládání požárně - bezpečnostních zařízení