Volné pracovní místo  Servisní technik (elektro/instalatérství)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 31 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Do významné stavební společnosti se skoro třicetiletou tradicí, která je zaměřená na kompletní dodávku technologických a stavebních celků, hledáme servisního technika – se zaměřením na oblast elektro/instalatérství, topenářství.

Servisní technik (elektro/instalatérství)

Náplň práce:
  • Drobné i větší opravy a servis.
  • Cestování po zakázkách.
  • Elektro práce (kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. – min. § 6.).
případně také
  • instalatérské a topenářské práce.

Požadujeme

  • SOU/SŠ instalatér, elektrikář – slabo/silnoproud nebo jiný technický obor.
  • ŘP skupiny B.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Samostatnost a časovou flexibilitu.
  • Manuální zručnost.
  • Ochotu dále se profesně rozvíjet.

Nabízíme

  • Práci na HPP u stabilní společnosti.
  • Nástupní plat od 31.000,- Kč s možností navýšení až na 50.000,- Kč.
  • 25 dní dovolené.
  • Stravenky.
  • Kvalitní oděvy a pracovní pomůcky.
  • Přesčasy placené nebo čerpání volna.
  • Školení a další vzdělávání.
  • Možnost ubytování.
  • Místo výkonu práce: Praha a střední Čechy.
  • Nástup možný ihned.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.