Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRONIK

Lokalita Dukovany a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–31 000 Kč / měsíc

Bavilo by vás servisovat a diagnostikovat elektronické systémy? Potřebujeme vzdělání v oboru elektro a vyhl. 50/78 Sb. min. §5 nebo vzdělání umožňující vyhlášku získat. Znalosti z oblasti elektroniky a počítačové techniky velkou výhodou. Vhodné také pro absolventy.

CO BUDETE DĚLAT?
Servisovat elektronické systémy (analýza poruchy, oprava, vyzkoušení a uvedení do provozu)
Diagnostikovat a nastavovat měřicí systémy pomocí servisních SW
Provádět nové instalace a nasazovat do provozu

Nabízíme

Nástupní plat 28 – 31.000 Kč hrubého (dle zkušeností)
Odměny, příplatky, prémie
Dovolenou navíc + sick days
Práci jen na ranní
Zázemí menší firmy s neformální atmosférou
Fajn kolegy, kteří Vám se vším pomohou
Penzijko, stravování za pusu, odborné a jazykové vzdělávání
Místo výkonu práce: Dukovany

Vhodné pro

Absolventy.