Volné pracovní místo  Servisní technik - elektro/TAR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, který působí v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Servisní technik - elektro/TAR.

Náplň práce:
  • montáž manipulačních ramen a podavačů z modulárního stavebnicového systému
  • práce v lisovnách, svařovnách a plastikářských provozech:
  • montáže projektů pro zákazníky z oboru automotive v ČR, SR
  • montáže projektů pro zákazníky v zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • čtení technické dokumentace podmínkou
  • samostatnost, přesnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • alespoň jeden světový jazyk na středně pokročilé úrovni (AJ / NJ)
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenosti s pneumatickými a elektrickými prvky výhodou
  • znalost programování robotů (KUKA, ABB) výhodou
  • svářečský průkaz výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího profesního růstu
  • 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penz. připojištění po roce 13. plat a další

Místo pracoviště:
okr. Mladá Boleslav

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 22078/ST/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.