Volné pracovní místo  Servisní technik - koordinátor - Praha východ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • organizace servisních techniků
  • zajišťování servisních prací u strojů dodávaných do ČR i zahraničí
(ve vysoké kvalitě kompletně a v požadovaných termínech)

Požadavky:
  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s koordinací týmu
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • organizační a komunikativní dovednosti
  • velmi dobré technické znalosti samostatnost kreativita
  • odolnost vůči stresu
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
  • uplatnění na HPP
  • finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe uchazeče
  • zvýhodněné stravování v závodní jídelně
  • možnosti dalšího vzdělávání
  • pracoviště: Praha východ
  • nástup ihned

Zaujala Vás pracovní nabídka? Splňujete praxi a požadavky? Zašlete nám životopis i telefonní kontakt pomocí volby "odpovědět".