Volné pracovní místo  Servisní technik - mechanik

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, velkou mezinárodní společnost, která se zabývá dodáváním a servisem výměníků tepla, výměníkových stanic, čerpadel separátorů aj., hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik - mechanik.

Náplň práce
  • údržba a opravy deskových výměníků tepla, různých typu separátorů (dekantační a vysokoobrátkové odstředivky, membránové moduly) a komponentů určených pro přepravu tekutin u zákazníků zejména na území České republiky a v případě potřeby i na Slovensku a nebo v Maďarsku
  • vedení servisních záznamů a následný report nadřízenému
  • odpovědnost za řádné a včasné provedení práce
  • poskytování podpory zákaznickému centru (určování požadovaných dílů vč. obj. čísel)
  • vytváření a udržování pozitivních vztahů se zákazníky
  • plánované i operativní cesty k zákazníkům

Požadujeme

Požadujeme
  • dokončené středoškolské vzdělání ve strojním, technickém nebo elektro oboru
  • zkušený šikovný mechnik
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivně (cestuje se po celé ČR)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • uživatelská práce na PC
  • časovou flexibilitu podmínkou
  • schopnost diagnostikovat problém - logické myšlení
  • osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (vyhláška 50/1978) je výhodou
  • samostatnost
  • pouze na dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Nabízíme
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • zázemí a podporu špičkové zahraniční společnosti
  • promyšlený systém bonusů
  • školení ve školících centrech firmy v zahraničí
  • služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon

Místo pracoviště: Praha s výjezdy po celé ČR
Termín nástupu: Ihned

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 4912/STČR/NEO

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.