Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK MTG / Brno / AND

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • důsledná realizace servisních a realizačních zakázek
  • realizace, instalaci a oživení záložních systémů, provádění údržby a servisní ch oprav
  • evidence Vám svěřených realizovaných zakázek a servisní činnosti
  • servisní pohotovost pro plnění úkolů instalací, servisní činnosti a oprav technologií
  • kontaktování potenciálních zákazníků pro servisní činnost již instalovaných zařízení

Požadujeme

Požadujeme:
  • zkušenosti se servisní prací, podmínkou je min. 2 letá praxe
  • SŠ/VŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo strojírenským zaměřením
  • pečlivost, samostatnost a loajalitu k zaměstnavateli
  • analytické a technické myšlení
  • časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, fyzickou zdatnost
  • zákaznicky orientovaný přístup
  • ochotu cestovat po ČR
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou jsou :
  • zkušenosti se servisem či instalací motorgenerátorů
  • zkušenosti z oprav motorů značek Cummins, Perkins, Doosan, Volvo …
  • platná vyhlášku.50/78

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí ekonomicky stabilní společnosti, která je již 24 let na českém trhu
  • různorodou zajímavou práci
  • osobní rozvoj a vzdělávání
  • technickou podporu a znalosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracoviště v Brně s dobrou dopravní dostupností
  • vánoční bonus
  • výborné platové podmínky
  • podporujeme osobní iniciativu a nabízíme podnětné pracovní prostředí

Typ pracovního poměru: HPP
Pracoviště: Brno
Nástup: ihned / dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 20793/MTG/AND.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho klienta, společnost specializující se na komplexní dodávky záložních systémů, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK MTG / Brno / AND