Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK - pozice vhodná pro automechaniky, až 32 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-21-241624. Máte zkušenosti na pozici automechanik a máte zájem změnit pole působnosti? <br/>Baví Vás cestování a spravování vozů? <br/>
<br/>CHCETE ZAJÍMAVÉ FINANČÍ OHODNOCENÍ? <br/>
<br/>Potom se na nás neváhejte obrátit! <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> servis úklidové čisticí techniky</li>
<li> diagnostika problémů, jejich analýza a realizace řešení</li>
<li> technická podpora zákazníkům po telefonu </li>
<li> kontroly a pravidelné prohlídky na produktech </li>
</ul>
<br/>Lokalita: sídlo společnosti na Praze 9, cestování v rámci celé ČR<br/>
<br/>Nástup: ihned

Požadujeme

<ul>
<li> zkušenosti na pozici automechanik</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> ochota cestovat v rámci ČR</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> firemní bonusy za plnění nastavených cílů </li>
<li> služební automobil </li>
<li> telefon k osobním účelům</li>
<li> notebook</li>
<li> stravenky ve výši 95 Kč (60 Kč hradí zaměstnavatel)</li>
</ul>