Volné pracovní místo  Servisní technik / Praha - východ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, významnou výrobní strojírenskou společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Servisní technik / Praha - východ

Náplň práce:
  • záručního a pozáručního servis a činnosti spojené s provozem a údržbou letecké techniky;
  • dle odbornosti diagnostika a odstraňování poruch na systémech, agregátech a přístrojích;
  • zaznamenávání provedených změn do provozní dokumentace;
  • dle potřeby výjezdy se servisní skupinou k zákazníkovi. (v délce 14 dní až 3 měsíce) Etiopie, Nigérie, Kazachstán, Irák, ČR

Požadujeme

  • SŠ obor Letecký mechanik/Avionik (s praxí nebo absolvent) s maturitou;
  • nebo zkušenost jako letecký mechanik ( AČR, oblast civilního letectví, jiné..)
  • ochota flexibilně vycestovat

Nabízíme

  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
  • možnost cestovat do zahraničí;
  • pracovní doba 6:30 – 15:00
  • 15% kvartální bonus po zkušební době;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • 5 týdnů dovolené;
  • dotované stravování v areálu společnosti;
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy

Místo pracoviště: Praha - východ
Nástup: dohodou

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 2838/Servisní technik/KOL.