Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK pro pravidelné opravy, servis vzduchotechniky a chlazení

Lokalita Praha a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

BEST-TECHNICKÁ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici: SERVISNÍ TECHNIK pro pravidelné opravy, servis vzduchotechniky a chlazení

Náplň práce:

  • Opravy a servis vzduchotechnických a klimatizačních jednotek
  • Další doplňující práce jako revize chlazení, revize PPK, diagnostika zařízení

Požadujeme

  • Vyučení v oboru chlazení - výhodou
  • Znalost oboru vzduchotechniky, chlazení
  • Vyhláška č. 50
  • Svářečský průkaz - ( zajistíme ,rekvalifikaci)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Flexibilita
  • Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Nástupní plat 30.000,-Kč
  • 13. Plat
  • Osobní ohodnocení
  • Stravenky
  • Zajištění rekvalifikace v oboru chlazení
  • Proplacené přesčasové hodiny
  • Služební automobil a mobilní telefon,
  • Technické vybavení
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha

Pro více informací kontaktní osoba: Jiří Kapsa

Firma BEST-TECHNICKÁ, s.r.o. provozovna K Vyhlídce 1338/12, Praha 12
Více na použijte odpovědní formulář