Volné pracovní místo  Servisní technik profesionál - Českokrumlovsko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Do rozšiřujícího týmu hledáme schopného kolegu na pozici Servisního technika pro český i zahraniční klienty.

Náplň práce:
-servis linkových strojů a strojů ve výrobě
  • komunikace s klienty v ČR i zahraničí (Velká Británie Amerika)
  • služební cesty spojené se servisem klientům a školení v rámci provozu strojů
  • služební cesta 1x do měsíce

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ elektrotechnická - podmínkou
  • praxe na pozici servisního technika minimálně 2 roky (ideálně servis strojů) - podmínkou
  • platná vyhláška 50 Sb. par. 6-7
  • flexibilního uchazeče s možností zahraničních cest (1-2 týdny)
  • znalost AJ minimálně na komunikativní úrovni (schopnost působit v zahraničí samostatně dojednat si předem objednané ubytování propůjčení automobilu vysvětlit v základu práci se stroji a komunikovat s klienty) podmínkou
  • znalost NJ na základní až pokročilé úrovni výhodou (důležité spíše pro interní účely)
  • bydliště: Českokrumlovsko

Nabízíme:
  • důkladné zaškolení produktů potřebných dovedností v rámci společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení (Fixní plat + odměny)
  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • osobnostní a profesní růst
  • benefity (zvýhodněné stravné týden dovolené navíc
příspěvky na životní a penzijní pojištění 13. plat)
-nástup ihned nebo dle domluvy

Zaujala Vás pracovní pozice? Patříte mezi zaměstnance kteří potřebují variabilitu práce a být v terénu? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět" v českém i anglickém jazyce.
Zaručujeme seriózní jednání!