Volné pracovní místo  Servisní technik s AJ (energetika)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho klienta hledáme technika pro Elektro-mechanické operace na větrných turbínách - uvedení do provozu, údržba, veškeré opravy, prohlídky.

NUTNÁ ZNALOST českého a anglického jazyka a povolení k práci s vysokým napětím

Náplň práce:
  • Odpovědnost za bezproblémové fungování turbín a systémů, jako jsou monitorování stavu, dálkové ovládání a pod.
  • Odpovědnost za bezpečnost
  • Spolupráce s klienty a dodavateli a s dalšími spolupracovníky společnosti

Požadujeme

AJ – komunikativně (bude testováno); čtení dokumentace, kontakt se zákazníkem

Vyhláška č. 50; odborná způsobilost
Min. středoškolské vzdělání technického směru - průmyslová škola, VŠ
Ochota učit se (manuály)
Min. 2 roky zkušeností v relevantní oblasti
Znalost práce s PC, MS-Office
Flexibilita,
Ochota cestovat
Fyzická zdatnost
Ochota a schopnost pracovat ve specifických pracovních podmínkách:
teplo (slunce), vítr, težké nářadí, hluk, výška

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti v oboru nových technologií
  • Motivační program společnosti
  • Pravidelné vzdělávání
  • Karierní růst

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".