Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK S AJ (mzda 40.000+ Kč)

Lokalita Uničov a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Po technické stránce oživujete těžební a stavební techniku, v rámci ČR, ale i celého světa.

Co Vás čeká?
  • uvádíte do provozu dodávaná zařízení u zákazníka a zaškolujete obsluhu
  • diagnostikujete závady na zařízeních
  • provádíte servisní prohlídky zařízení u zákazníků
  • stanovujete podmínky pro opravu zařízení a určení dílů potřebných pro opravu
  • maximálně 6x za rok cestujete do zahraničí
  • v rámci zaučení pracujete na montážích v rámci firmy a po zapracování pracujete samostatně u zákazníků

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • SOU/SŠ strojní (ideálně hydraulika nebo elektro)
  • znalost AJ na úrovni B2-C1
  • výhodou: znalost elektrotechniky a diagnostiky strojů
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • časová flexibilita – schopnost vycestovat na montáž dle potřeby
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe min. 3 roky

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • mzda: od 40.000 Kč, po zapracování navýšení
  • možnost pružné pracovní doby a home office
  • příspěvek na stravování 180 Kč (plně hrazený zaměstnavatelem)
  • služební telefon
  • cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce
  • možnost pracovních cest do zahraničí: Evropa, Asie, USA, Chile, Panama, Zambie
  • pracoviště: Uničov

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Vyvíjíme a vyrábíme stroje pro těžební a stavební průmysl. Naše zařízení dodáváme již 30 let do celého světa.

Máte zájem o nabídku SERVISNÍ TECHNIK S AJ (mzda 40.000+ Kč)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Iveta Sigmundová, MBA z APROFES,s.r.o.

Aktualizováno před pár hodinami

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SERVISNÍ TECHNIK S AJ (mzda 40.000+ Kč)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.