Volné pracovní místo  Servisní technik s vyhláškou / pouze jednodenní výjezdy

Lokalita Třešť a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Jste majitelem vyhlášky 50/1978 Sb, paragraf 6 a řidičského průkazu skupiny B? Pak právě Vás hledáme! Do našeho týmu potřebujeme dalšího kolegu-elektrikáře, který hledá rozmanitou práci s jednodenními výjezdy - každý den se vracíte domů.

Náplň práce:
  • jednodenní výjezdy k realizacím oprav u zákazníků
  • servisování a opravy, řešení mechanických nebo elektrických závad
  • komunikace se zákazníkem
  • nákup potřebného materiálu

Požadujeme

  • min. vyučení v oboru elektro/strojní zámečník
  • vyhláska 50/1978 Sb, paragraf 6 podmínkou!
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • po zkušební době smlouva na dobu neurčitou
  • služební telefon i k soukromým účelům
  • výkonnostní prémie
  • příspěvky na penzijní pojištění
  • práce ve stabilní české společnosti
  • vyjížďky pouze v rámci jednoho dne - každý den se vracíte domů
Lokalita: Třešť

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro pracovník montáže, servisní technik, elektrikář - silnoproud, technik, elektrikář, strojní zámečník, práce Jihlava, práce Pelhřimov, práce Třešť, práce Vysočina, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!