Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK - spotřební elektronika PRAHA a okolí

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Máte praxi s opravami domácích spotřebičů, hledáte stabilní a dobře placenou práci v čistém provozu, chcete se učit nové věci? Pak nám pošlete svůj životopis. Pro našeho klienta, zastupujícího jednu z předních značek domácích spotřebičů v Evropě, hledáme vhodného kandidáta na pozici SERVISNÍ TECHNIK - spotřební elektronika PRAHA a okolí.

Náplň práce
  • provádění servisu u zákazníků
  • komunikace se zákazníky
  • příjem výrobků k servisu
  • servis výrobků z oblasti domácích spotřebičů
  • evidence provedené práce
  • cestování po svěřeném regionu

Požadujeme
  • praxi v oboru – výhodou
  • technické dovednosti a zručnost
  • vyhláška č. 50
  • ŘP skupiny B
  • spolehlivost a pečlivost
  • komunikační schopnosti

Nabízíme
  • zajímavou práci
  • zázemí stabilní společnosti
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • firemní benefity
  • dlouhodobou spolupráci
  • spolupráci na ŽL – zajímavý fix + odměny
  • region – PRAHA a okolí

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás