Volné pracovní místo  Servisní technik SW – vhodné i pro ABSOLVENTY

Lokalita Blansko a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA SW pro úspěšnou mezinárodní společnost, která se specializuje na jaderný průmysl. Pokud chcete spojit svůj profesní život se zajímavým zaměstnáním a realizovat se v tomto směru, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:
  • výjezdy k českým zákazníkům na opravy instalovaných zařízení, převážně SW (opravy systémů a zařízení systémů Radiační kontroly)
  • opravy u zahraničních zákazníků, převážně SW
  • instalace a oživení monitorů radiace a SW systémů
  • vytváření a vedení technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, IT nebo strojní obor
  • anglický jazyk – mírně pokročilý (čtení technické dokumentace, specifikace od zákazníků)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praktické použití SQL databází
  • základní znalosti hardware PC a sítí
  • znalost operačních systémů MS Windows (desktop a server)
  • schopnost instalovat a konfigurovat software na Windows a Linux
  • schopnost diagnostikovat stav softwaru podle log souborů
  • být pečlivý, samostatný a zodpovědný

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • notebook + mobilní telefon
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • časté firemní akce
  • pravidelné sportovní akce, včetně odměn pro aktivní sportovce

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Servisní technik SW – vhodné i pro ABSOLVENTY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Dohnálek z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní technik SW – vhodné i pro ABSOLVENTY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.