Volné pracovní místo  Servisní technik u zahraničních klientů (od 24.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Máte zkušenost v servisu zařízení u zákazníků a nevadí vám v práci cestovat i mimo Česko? Úspěšná expandující strojírenská firma z Prostějova hledá do svých řad zkušeného pracovníka, který má technické znalosti a domluví se anglicky.

Náplň práce:

  • montáž a servis zařízení u klientů v zahraničí
  • práce dle technické dokumentace
  • uvádění zařízení u zákazníka do provozu, zaučení obsluhy

Požadujeme

  • zkušenost s montážemi a servisem u zákazníků
  • schopnost pracovat s výkresy
  • komunikativní angličtina
  • SOU/SŠ strojírenství
  • ochota cestovat i do vzdálenějších lokalit

Nabízíme

  • zajímavou práci spojenou se stabilní pozicí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • garance kvalitních podmínek při výkonu práce v zahraničí
  • závodní stravování
  • dotovaný osobní/profesní rozvoj (jazykové kurzy)
  • dovolená nad rámec zákonné normy
  • nástup okamžitě: Prostějov