Volné pracovní místo  Servisní technik

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • instalační a servisní práce na telekomunikačních technologiích (SDH, WDM, IP)
  • zřizování a měření nových služeb
  • instalace a profylaktický servis na napájecích zdrojích 48VDC, UPS a bateriích
  • samostatné řešení servisních zásahů
  • práce v režimu pohotovosti
  • komunikace s firemními zákazníky

Požadujeme

Požadujeme
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického nebo elektrotechnického směru (není podmínkou)
  • dobrá znalost práce s přidělenou IT a měřící technikou
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • Vyhl. 50, par. 6
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme

Nabízíme
  • vysoce odbornou práci s možností karierního růstu
  • možnost firemního vzdělání
  • platové ohodnocení s významnou predikovatelnou pohyblivou složkou
  • zaměstnanecké benefity ( příspěvek na stravné na pracovišti/stravenkový paušál, mobilní telefon, podpora vzdělávání a osobního růstu, služební telefon i pro soukromé volání, slevu na pojištění a další individuální firemní benefity spojené s touto pracovní pozicí)