Volné pracovní místo  Servisní technik

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO

Pracoviště - Litomyšl, Uherské Hradiště nebo Jistebnice

Požadavky:

SŠ nebo vyučení v technickém oboru
osvědčení pro elektro práce (samostatná činnost¨)
zkušenost s prováděním servisu je výhodou, nikoli podmínkou
schopnost pracovat s počítačem (Word, Excel, Outlook)
řidičské oprávnění skupiny B
samostatnost, zodpovědnost, snaha učit se

Požadujeme

Náplň práce:

provádění servisních zásahů u zákazníků - technologie pro živočišnou výrobu (elektrické, elektronické i mechanické technologie)
jednání se zákazníky
zpracování zápisů o provedených servisních zásazích

Nabízíme

Nabízíme:

zajímavou a samostatnou práci ve stabilní firmě
zaměstnanecké výhody
zajímavé mzdové ohodnocení
přátelský pracovní kolektiv

Vhodné pro

Absolventy.