Volné pracovní místo  Servisní technik

Lokalita Čáslav a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho váženého klienta, který projektuje silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace pro různé typy projektů a zakázek, převážně komerční a technologické stavby, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik.
Náplň práce:
  • technické zajištění projektů
  • oživování elektronických prvků a sestav
  • provádění oprav, údržby, seřizování, renovace
  • měření a vyhodnocování elektrických a neelektrických parametrů zařízení, diagnostika závad
  • servisní činnost, zkoušení, oživování a opravy finálních sestav a systémů
  • vedení záznamů o prováděných úkonech servisní činnosti
  • práce v terénu na projektech, komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • vzdělání v oboru elektro
  • vyhláška 50 ideálně § 8
  • ŘP B
  • praxi v elektrotechnice, zkušenosti se servisní činností
  • chuť učit se a neustále vzdělávat v nových systémech

Nabízíme

  • pojištění odpovědnosti zaměstnance
  • stravování na pracovišti
  • Multisport karta
  • vzdělávání a profesní školení
  • dovolená navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • využití služebního vozu
a další

Vhodné pro

Absolventy.