Volné pracovní místo  Servisních technik balících strojů – až 45 000 Kč, roční odměny, HPP, auto

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Popis pracovní nabídky

Zabýváme se obalovými řešeními a balící technikou.
Do našeho týmu hledáme technika, který zajistí spokojenost našich klientů.
Chcete uplatit svého kutilského ducha a využít při práci cizí jazyk? 😊
Ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • Instalace, údržba a oprava balících strojů u klientů v oblasti Čech
  • Komunikace s klienty v češtině, s centrálou v angličtině nebo v němčině
  • Zhotovení objednávek náhradních dílů
  • Poskytování technického poradenství zákazníkům
  • Flexibilní rozložení práce – výjezdy po domluvě s klienty

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru (elektro, robotika…)
  • Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Vyhlášku č.50 minimálně §6
  • Samostatnost a chuť se učit
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení 40.000 – 45.000 Kč s další možností navýšení
  • Roční odměny
  • HPP
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Auto i k soukromým účelům
  • Jednodenní výjezdy
  • Využití angličtiny nebo němčiny
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobil
  • Notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Oblečení, boty, nářadí a vše potřebné k práci
  • Odborný růst a školení
  • Stabilní společnost
  • Kvalitní a pečlivé zaškolení
  • Firemní teambuilding – vánoční akce, letní pobyt na Jadranu 😊
  • Datum nástupu dle domluvy
  • Zakázky v oblasti Čech

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!