Volné pracovní místo Šička Švadlena Krejčí

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

- šití potahů v automotive na průmyslových strojích

Požadujeme:

  • zkušenosti na pozici krejčí švadleny šičky na průmyslových strojích (umět šít)
  • zájem o uplatnění mimo domov (region Tachovsko)
  • možnost práce na směny PO-/PÁ
  • manuální šikovnost a dobrý zdravotní stav a dobrý zrak

Nabízíme:

  • zajistíme ubytování
  • finanční ohodnocení (11–14.000 Kč čistého) + hrazené ubytování
  • nástup ihned (10–14.10.2013 nebo event. dle domluvy)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.