Volné pracovní místo Šička ve výrobě Plzeňsko / Karlovarsko

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeňsko/Karlovarsko
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce

  • šicí práce na průmyslových strojích
  • šití potahů do automotive

Požadujeme

  • vyučení v oboru švadlena/krejčí (značnou výhodou)
  • zkušenosti s šitím na průmyslových strojích podmínkou
  • manuální zručnost pečlivost
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu Po-Pá (6–14 / 14–22h)
  • dobrý zdravotní stav
  • loajalita zájem o práci

Nabízíme

  • stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • dobré mzdové podmínky 11–12.000 Kč čistého + přesčasy
  • příplatky za přesčas noční směny víkendy svátky
  • závodní stravování zajištění ubytování pro mimo regionální
  • příspěvek na ubytování pro mimoregionální při 100% docházce
  • pro místní příspěvek na dopravu při 100% docházce
  • čisté pracovní prostředí
  • nástup říjen 2013
  • pracoviště: Plzeňsko / Karlovarsko

Další informace
Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby „odpovědět“.