Volné pracovní místo  Šikovný pracovník do výroby - Pardubice - 140,-/hod + připl.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 140–160 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme fyzicky zdatné pracovníky na pozici dělník ve výrobě pro stabilní a rozvíjející se firmu s místem výkonu práce v Pardubicích (SEMTÍN).

Nástup po dohodě

Směny: krátký/dlouhý týden – možnost docházky brigádně (alespoň 3x v týdnu, hlavně víkendy nebo hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Odlakování kol, skládání materiálu na palety
Štítkování
Čištění kol
Pomocné práce
Skladování materiálu

Požadujeme

Fyzickou zdatnost ( práce je fyzicky náročnější)
Spolehlivost, manuální zručnost
Ochotu pracovat na dvě směny (denní / noční)
Denní 06:00–18:00, noční 18:00 – 06:00

Nabízíme

práci pro stabilní a úspěšnou společnost
motivační mzdové ohodnocení
prémie za kvalitu práce, docházku, ochotu (cca 2.000 – 3.000/měsíc)
po zkušební době navýšení mzdy
možnosti záloh
příplatky za noční a víkendové směny
základní mzda 140,–/hod + příplatky
Turnusové směny:
krátký týden (ČT, ST)
dlouhý týden (PO, ÚT, PÁ, SO, NE)
Po zkušební době mají naši pracovníci průměrně 30.000 čistého