Volné pracovní místo  Šikovný Technik / Výroba klíčů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte zkušenosti s výrobou klíčů? Jste mechanicky zručný? Pak možná hledáme právě Vás!<br/>Pro našeho významného klienta působícího v oblasti bezpečnostních systémů, hledáme šikovného TECHNIKA pro VÝROBU KLÍČŮ!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> skládání vložek zámků a visacích zámků z komponentů</li>
<li> čtení kombinací a rozpisů systémů generálního klíče</li>
<li> výroba klíčů na mechanických a na poloautomatických strojích na výrobu klíčů</li>
<li> vyskladňování a balení zboží podle zakázek</li>
<li> základní operace při práci s PC, zadávání a čtení dat</li>
</ul>
<br/>
<br/>Pracoviště: Praha - Dolní Mecholupy<br/>Termín nástupu: ihned

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo SOU se strojírenským nebo elektro zaměření </li>
<li> Zkušenosti s výrobou klíčů</li>
<li> Manuální zručnost</li>
<li> Rychlost a technické myšlení</li>
<li> Samostatnost při práci</li>
<li> Ochota pracovat přesčas</li>
<li> Základní znalost práce s PC (word, excel)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné, stabilní společnosti</li>
<li> propracovaný systém počátečního zaškolení</li>
<li> další firemní benefity</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".