Volné pracovní místo  Simulace průmyslových robotů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Zajímáte se o oblast simulace průmyslových robotů? Hledáte uplatnění v této branži? Skvělé! Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Třeba to budete právě Vy, kdo rozšíří tým těchto specialistů v naší mladoboleslavské firmě

Pracovní náplň:

  • off-line programování robotů
  • pre-engineering
  • zpracování návrhu výrobní linky
  • simulace
  • optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby
  • návrh a implementace technického řešení
  • online podpora při výstavbě linky
  • jednání se zákazníky, subdodavateli

Požadujeme

Abychom Vás mohli na tuto pozici doporučit očekáváme od Vás:

  • technické vzdělání se zaměřením na strojírenství, robotiku
  • logické a analytické uvažování
  • znalost německého nebo anglického jazyka na technické úrovni
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • komunikativnost, časovou flexibilitu, ochotu cestovat
  • schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • ŘP skupiny B
!! Uvítáme, pokud máte zkušenosti se simulacemi v automobilovém průmyslu, nebo s programováním robotů off-
line / online, nebo máte znalosti konstrukčních návrhů v automobilovém průmyslu !!

znalosti softwaru Process Simulate / Designer, Robcad, Delmia a obecně CAD výhodou

Nabízíme

Jako odměnu za kvalitní práci Vám zaměstnavatel nabízí:
  • plat dle Vaší dosavadní praxe a získaných zkušeností
  • roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na: stravování, životní investiční připojištění
  • notebook, případně mobilní telefon
  • možnost navštěvovat jazykové kurzy
  • prostor pro vlastní seberealizaci a možnost profesního růstu