Volné pracovní místo  Sklad s bioproduktami v Holandsku hľadá nových zamestnancov. Mzda od 13,73€/h +príplatky.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 51 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Popis pracovní nabídky

Pracujte v lokalite Veghel ako logistický zamestnanec!

Pokiaľ hľadáte stabilnú prácu s množstvom výhod ako: (doprava do/z práce ZDARMA, zabezpečený odvoz z letiska ZDARMA, možnosť 1-lôžkových izieb) neváhajte a zašlite nám životopis v anglickom jazyku. Proces vybavenia je jednoduchý a rýchly!

Náplň práce:
Rôzne oddelenia: prijímanie a spracovanie objednávok, expedícia, oddelenie krájania, upratovacie oddelenie

Mzda
13,73 € brutto/h = ( 13,27€ brutto/h + 0,46€/h príplatok za chladné prostredie)
Príplatky za zmeny nasledovne:
25,00 % príspevok od pondelka do piatka po 19:00
25,00 % príspevok za prácu v sobotou po 15:00 hod.
mzda je vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny
práca na 2-3 zmeny v závislosti od oddelenia . Zmeny sa rotujú každý týždeň
pracuje sa 5 dní v týždni – (Pondelok-Sobota) , 1 deň voľna počas týždňa
40 h / týždenne

Viac info o ponuke skrze odpovědní formulář

Požadujeme

  • komunikatívna znalosť AJ
  • zodpovednosť, flexibilita
  • predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade min. 6 mesiacov
  • čistý register trestov nie starší ako 3 mesiace
  • ochota rešpektovať iné národnosti

Nabízíme

-stabilná, dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
-doprava do/z práce ZDARMA
-ZDARMA odvoz z letiska Eindhoven
-ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom - možnosť 1-lôžkových izieb
  • pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA
-starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis skrze odpovědní formulář
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.