Volné pracovní místo  Skladníci/-ce do textilního skladu - UK, se základy AJ

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Popis pracovní nabídky

Lokalita: NEWCASTLE under LYME, Anglie

Plat: £1,100 - £1,300 hrubého měsíčně

Denní směna: £7,20 /hod.
Noční směna: £7,20 /hod.

Odlet: 25. / 26. 3. a 1. / 2. 4. 2016 z Prahy do Manchesteru

Nástup: Tréning při provozu den po příletu

Náplň práce:
Skladníci/-ce do moderního textilního skladu. Práce zahrnuje všeobecné skladové povinnosti, vychystávání, balení a skládání zboží.
  • vyzdvihnutí určeného zboží dle objednávky
  • balení oděvu, módních doplňků a bižuterie do plastových sáčků a krabic.
  • etiketování, kompletizace objednávky, příprava na vyskladnění
  • práce s ručním skenerem a s PC (vkládání dat)
  • kontrola kvalit, kontrola skladu atd.
  • pracuje se na 12 hodinové směny

Požadujeme

Anglický jazyk – základní úroveň
Praxe na obdobné pozici výhodou
Zaslat životopis

Nabízíme

Ubytování:
Po příletu hradíte £255, částka zahrnuje nájem na 2 týdny, tj. £130 včetně energie, vratná záloha £75, administrativní poplatek £50 realitní kanceláři

Hrazené sociální a zdravotní zaměstnavatelem dle platné legislativy
Zajištěná uniforma zaměstnavatelem, zaměstnanec je povinen si přinést obuv s vystuženou špicí a černé kalhoty.
Placená dovolená 28 dní za rok
K dispozici kantína s teplým a studeným jídlem 24hod denně!

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu o pozici zasílejte životopis pomocí odpovědního formuláře.