Volné pracovní místo  Skladník

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Jaká pracovní náplň Vás čeká :

-přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží pomocí scanneru
-obsluhování vysokozdvižného vozíku
-spolupracuje při inventurách skladových zásob
-provádí výstupní kontrolu zboží
-spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti

Požadujeme

Od nového kolegy očekáváme:
Vytrvalost- hledáme člověka, který chce práci na delší dobu
Chuť pracovat
Manuální zručnost, pečlivost při práci
Ochotu učit se - uchazeče bez praxi naučíme.

Nabízíme

Co na oplátku nabízíme:
  • stabilní zaměstnání, smlouva na dobu neurčitou
  • pracovní dobu v jednosměnném provozu od 7:00 do 15:30 hodin.
  • stravovací příspěvek
  • káva a vodní automat na pracovišti zdarma
  • výběr ze 3 obědů z místní restaurace
  • roční prémie
  • práce v menším aktivním, přátelském kolektivu
  • na pracovišti dezinfekce, roušky i rukavice k dispozici
  • firemní akce, podpora sportovních aktivit a další

Vhodné pro

Absolventy.