Volné pracovní místo  Skladník, 160-176 Kč/hod., výplata ihned na účet!

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 160–176 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Hledáme šikovné brigádníky do expedičního skladu ve Zlíně.

Náplň práce:
  • obsluha pásu s balíky a pomoc ve třídění dle jejich směru,
  • nakládka a vykládka nákladních aut,
  • pomoc s expedicí balíků,
  • pomoc udržet sklad v čistotě (zametení haly).

Požadujeme

  • naprostou spolehlivost,
  • dochvilnost,
  • čistý trestní rejstřík,
  • pracovitost.

Nabízíme

MZDA: 160-176 Kč/hod.
  • denní 4-8, 14-22hod., mzda 160-176 Kč/hod.
  • práci v logistickém prostředí,
  • možnost týdenního plánování směn,
  • možnost volit si směny podle vlastních časových možností,
  • směny bývají ranní, odpolední
  • výplata ihned druhý den na účet .

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, uprchlíky z Ukrajiny

Jiná sdělení

Pokud by Vás nabídka zaujala, neváhejte nám napsat. :)